10.Yıllık Deneyim ve Tecrübe

Kanalizasyon Temizleme

Kanalizasyon Temizleme

Kanalizasyon temizleme hizmetleri kombine kanal temizleme araçları ile yani diğer bir adı olan vidanjör ekipmanlarıyla yapılan bir hizmet türüdür. Vidanjör ekipmanı yüksek basınçlı su yardımı ile tüm tıkanma sorunları çözebilen, kanalizasyonlar içindeki pissuyu çekebilen 5,6,8 ton su kapasiteli araçlardan oluşmaktadır.

Kombine kanalizasyon temizleme araçları ile her türlü tıkalı kanalın açılmasını, fabrikaların alt yapı temizlik işlerini, yağmur sularının çekilmesini, drenaj hatlarının temizliği, rögar, ızgara, baca gibi kanalların temizlik işlemlerini vidanjör ekipmanlarımız ile sağlayabilmekteyiz.

Ankara kanalizasyon temizleme şirketi olarak kanallar içerisinde biriken katı atıkların temizliğinde yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübelerden yola çıkarak müşterilerimize kusursuz düzeyde hizmet sağlamaktayız.

Belirli sebeplerden dolayı zaman içerisinde tıkanan kanalizasyon hatları zamanında temizletilmediğinde etrafa ciddi kokular yararak insan sağlığını ciddi oranda tehdit etmektedir. Kanallar içindeki oluşan kirlilik, tıkanıklık birikintileri olan kum, kireç, taş v.b. maddeler basınçlı su verilerek yumuşatılır. Yumuşayan kirler tank içine alındıktan sonra kanalizasyon hattına temiz su verilerek çevreye zarar vermeden tekrar kanalizasyon hattının randımanlı bir şekilde tekrar kullanılır.

Ankara Kardeşler Alt Yapı Kanalizasyon Temizlik Çözümleri

www.kardeslerkanaltemizleme.com ©

Web Tasarim Webhazinem okey oyna okey oyna ankara şehir içi nakliyat ankara eşya depolama Ankara Eşya depolama Ankara Eşya depolama ankara evden eve nakliyat Ankara Eşya depolama Ankara kanal temizleme Ankara Evden Eve Nakliyat Ankara kanal açma